Po hlavě eBook

Fatimma.cz Po hlavě Image

INFORMACE

Po hlavě je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michael Frayn. Přečtěte si s námi knihu Po hlavě na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Po hlavě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,93 MB

ISBN: 9788074320118

POPIS
Když mladého anglického filosofa Martina Claye a jeho manželku, historičku umění Kate, pozvou na návštěvu jejich venkovští sousedé, aby je požádali o posudek několika starých obrazů, které zamýšlejí prodat, Martin pochopí, že stojí před příležitostí, jaká přichází jen jednou za život: jedním ze zaprášených děl je podle jeho názoru chybějící plátno z Bruegelova cyklu „Roční doby“, jehož objev by znamenal zásadní zlom v jeho kariéře i nepominutelný finanční zisk. Zmocnit se obrazu, aniž by jeho nevzdělaný a samolibý vlastník prohlédl Martinovy plány, však není jednoduché a vyžaduje nejen důmyslný plán, ale i značné finanční riziko, a jak Martin postupně zjišťuje, ve hře se ocitá víc, než původně očekával – včetně budoucnosti jeho rodinného života a citové investice, již se zdá vyžadovat záchrana drahocenného plátna a cesta ke slávě a bohatství...Michael Frayn (1933) patří k předním současným anglickým dramatikům a prozaikům. Román Po hlavě byl jedním z finalistů prestižní ceny Booker Prize za rok 1999 a zaznamenal výrazný čtenářský i kritický ohlas.
STÁHNOUT ČÍST
VIDEO: Chmela si zahrál mozek. Prima Cool má vlastní ...
Po hlavě je ale výjimečný svým formátem, kdy divákovi nabídne nevšední pohled do hlavy hlavní postavy. V ní operuje mozek Igor Chmela velice vtipným způsobem, který naprosto trefně dokreslují vizuální asociace, čímž formát posouvá do další dimenze humoru, ...
Po hlave do prdele (2006).avi online ke zhlédnutí a ...
PO HLAVĚ NA POHOVOR: první origo séroš na Prima COOL - Duration: 2:15. COOL Feed 535 views. New; 2:15. My Top 20 Greatest Voice Audition Around The World - All time - Duration: 42:10.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY