Císař - Plátno tkané časem kniha první eBook

Fatimma.cz Císař - Plátno tkané časem kniha první Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Císař - Plátno tkané časem kniha první! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Císař - Plátno tkané časem kniha první a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Císař - Plátno tkané časem kniha první.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,47 MB

ISBN: 9788073815622

POPIS
Za éry Římské říše začne v Británii jedna žena během strašných porodních bolestí náhle mluvit latinsky, přestože tuto řeč nikdy předtím neslyšela. Až později se ukáže, že pronesla proroctví, které – pokud se naplní – přinese smrt jednomu římskému císaři a změní zásadně osud impéria. Stephen Baxter ve svém historickém románu, jehož ústředním bodem je právě toto proroctví, vypráví mimořádný příběh z dávné minulosti o válkách mezi britskými kmeny a římskými legiemi a životě ve starém Římě, který je plný napětí a nečekaných zvratů.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Císař - Plátno tkané časem - Kniha první - Stephen ...
Nakupujte knihy a učebnice za najnižšie ceny na Slovensku. Ušetrite až 50% oproti bežným kníhkupectvam.
Kniha: První čínský císař - Jonathan Clements | Knihy.ABZ.cz
Brica žije ve studené severní okrajové části Římské říše. Když v hrozných bolestech pracuje k porodu, začne vykřikovat latinské věty. Latinu však nikdy neslyšela, natož aby ji uměla. Teprve později se ukáže, že tato žena pronesla proroctví, které se vztahuje ke smrti jednoho římského císaře. Proroctví, jež změní osud římského impéria, pokud se naplní.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY