Olomouc a zajímavá místa v okolí eBook

Fatimma.cz Olomouc a zajímavá místa v okolí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Olomouc a zajímavá místa v okolí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Olomouc a zajímavá místa v okolí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Olomouc a zajímavá místa v okolí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,80 MB

ISBN: 9788072636075

POPIS
Kniha Olomouc a zajímavá místa v okolí je fotografickou publikací doplněnou výkladem o historickém vývoji města Olomouce až po současnost. Fotografie Petra Pelecha provedou čtenáře městem plným překrásných památek s kouzelnou atmosférou. Součástí publikace jsou letecké snímky města i fotografie zajímavých interiérů významných budov. V detailu se ukazují významné skvosty historického jádra i zajímavého okolí.
STÁHNOUT ČÍST
Olomouc - Kam na výlet? | Informuji.cz
Kniha Olomouc a zajímavá místa v okolí je fotografickou publikací doplněnou výkladem o historickém vývoji města Olomouce až po současnost. Fotografie Petra Pelecha provedou čtenáře městem plným překrásných památek s kouzelnou atmosférou.
Hotel Milotel, Olomouc | Hotel.cz
Zajímavá místa v okrese Olomouc. Vyhledat. Hrad Šternberk. Okres: Olomouc | Město: Šternberk ... Park v Bílé Lhotě byl založen pravděpodobně kolem roku 1700 při renovaci zdejšího zámečku. Některé z těchto původních stromů rostou v parku doposud. ... Zoologická zahrada Olomouc se rozkládá na Svatém Kopečku ve ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY