Beze snů eBook

Fatimma.cz Beze snů Image

INFORMACE

Hledáte knihu Beze snů? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Josephine Angelini? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Beze snů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,85 MB

ISBN: 9788074476938

POPIS
Středoškolačka Helen z ostrova Nantucket je polobohyní. Patří totiž k rase Následníků, k potomkům řeckých bohů, kteří mají mnohá nadpřirozená nadání, ale jejich životy poutají prastaré zákony a kletby. Jedním z největších prokletí jsou Furie, které nutí Následníky z různých rodů, aby se mezi sebou zabíjeli ve jménu dávné krevní msty. A Helen je zřejmě jediná, kdo si s Furiemi může poradit. Jen ona totiž dokáže sestupovat do podsvětí a hledat přízraky pomsty ve strašlivé říši pána mrtvých. Neustálé cesty do pekla a naprostý spánkový deficit si ale brzy začnou vybírat svou daň. Helen je unavená, nemocná a ke všemu ještě zoufalá ze své zakázané lásky k dalšímu Následníkovi – Lucasovi. Když už se zdá, že za pátrání po Furiích dívka zaplatí tu nejvyšší daň, získává náhle v podsvětí pomocníka: tajemného a nádherného mladíka, potomka krásné Afrodity… Helen jako poutník podsvětím ví, že láska je silnější než smrt. Ale je také silnější než prastaré kletby?
STÁHNOUT ČÍST
Beze snů - Josephine Angelini | Knihy Dobrovský
Pamatujte na to, že jste lidské bytosti, nikoli roboti beze snů a plánů do budoucna. Nejste povinni podřídit se nudné šedi okolního světa, ani nést břímě, které vám nepatří. Věnujte trochu času jen sami sobě a dovolte si být trochu sobečtí. Za klidný večer nad knihou vás přátelé jistě neodsoudí.
Horoskop na středu 22. ledna: Řešit cizí problémy není ...
Všechny informace o produktu Kniha Beze snů Josephine Angelini, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Beze snů Josephine Angelini.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY