25 let Depeche Mode eBook

Fatimma.cz 25 let Depeche Mode Image

INFORMACE

25 let Depeche Mode je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Béatrice Nouveau. Přečtěte si s námi knihu 25 let Depeche Mode na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: 25 let Depeche Mode.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,77 MB

ISBN: 8086926095

POPIS
Kniha zachycuje formou fotografií 25 letou historii skupiny Depeche Mode. Doplněno textem.Kdo by si byl vsadil na životaschopnost skupiny, jejíž název evokoval jen pomíjivou existenci? Depeche Mode, pojmenovaní podle francouzského časopisu, byli na začátku osmdesátých let jen jednou z mnoha elektropopových formací. Čtyři chlapci z anglického Basildonu, vyklepávající vyťukávající na své syntezátory studené, repetitivní a neodbytné rytmy, bojují na žebříčcích s Human League, Heaven 17, Japan, Duran Duran či Frankie Goes to Hollywood anebo Bronski Beat… Avšak tihle průkopníci nové vlny mají víc než jedno eso v rukávu. Vedle podivného looku image ve jejich svých začátcích, za kterým bezesporu stojí geniální songwriter Gore díky svému peroxidovému účesu na způsob hrdiny Lynchova filmu „Eraserhead“, Depeche Mode pochopili, že k dosažení a udržení úspěchu musí prosadit a propracovat svůj vlastní, nenapodobitelný styl….
STÁHNOUT ČÍST
Knihy 25 let Depeche Mode - Heureka.cz
Kniha 25 let Depeche Mode(Beatrice Nouveau) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)
Kniha 25 let Depeche Mode | Moja-Kniha.cz
25 let Depeche Mode - Nouveau Béatrice - Kniha zachycuje formou fotografií 25 letou historii skupiny Depeche Mode. Doplněno textem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY