Sbírka řešených příkladů pro střední školy s programem pro zobrazení funkcí eBook

Fatimma.cz Sbírka řešených příkladů pro střední školy s programem pro zobrazení funkcí Image

INFORMACE

Sbírka řešených příkladů pro střední školy s programem pro zobrazení funkcí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Kolísko. Přečtěte si s námi knihu Sbírka řešených příkladů pro střední školy s programem pro zobrazení funkcí na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Sbírka řešených příkladů pro střední školy s programem pro zobrazení funkcí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,26 MB

ISBN: 9788071964032

POPIS
Kniha má dvě hlavní části - sbírku řešených příkladů a program pro zobrazování funkcí .První část studentům ukazuje řešení příkladů po stránce obsahové i formální. Obsahovou náplní jsou typové i další příklady seřazené dle obtížnosti a náročnosti matematických operací a logických úvah. Sbírka umožní studentům zkvalitnit zběhlost ve výpočtech a posílit logické myšlení. Na většinu příkladů lze využít program a hledat tak souvislost algebraického problému s jeho geometrickou interpretací. Druhá část usnadní studentům pochopení učiva.
STÁHNOUT ČÍST
Studentské práce
39 řešených příkladů. Určování definičních oborů, inverzních funkcí a kreslení všech typů funkcí. Neprůstřelná příprava před testem. Průřez celého učiva funkcí, který tě připraví ta písemku, pololetku i maturitu. Svižné počítání. Všechna videa mají dohromady pod 2,5 hodiny.
PDF MATEMATICKÉ
Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Matematika pro střední školy - 5. díl: Funkce II je praktickým pomocníkem do výuky pro začínající i zkušené učitele matematiky. Průvodce obsahuje všechny strany učebnice a pracovního sešitu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY