Ľahká hollywoodska princezná eBook

Fatimma.cz Ľahká hollywoodska princezná Image

INFORMACE

Hledáte knihu Ľahká hollywoodska princezná? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Jackie Collins? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Ľahká hollywoodska princezná.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,40 MB

ISBN: ",

POPIS
Denver Janesová je úspešná mladá právnička, pracuje vo vychytenej losangelskej advokátskej kancelárii. Carolyn Hendersonová je zas osobná asistentka vplyvného senátora, s ktorým má pomer. A Annabelle Maestrová - dcéra dvoch filmových hviezd - v New Yorku dohadzuje ochotné dámy bohatým mužom. Všetky tri chodili spolu na strednú školu v Beverly Hills - a hoci Denver a Carolyn zostali v styku, Annabelle odišla čo najďalej od domova a so svojím priateľom Frankiem závislým od kokainu podniká v nekalom biznise. Istá udalosť opäť spojí ich osudy.
STÁHNOUT ČÍST
Ľahká hollywoodska princezná - Jackie Collins, 2010, pevná ...
Ľahká hollywoodska princezná Celý príspevok | Rubrika: Súčasn é | ...
Pozrieť dovnútra Ľahká hollywoodska princezná - Cena 249 ...
Jackie Collins mám jako autorku opravdu ráda, a ani Naivní mrcha mě nezklamala. Příběh Annnabel mě zaujal, i když její osud je spíše smutný, bylo vidět, že pro rodiče v podstatě mnoho neznamená...po smrti její matky to začalo být zajímavé ještě víc, děj se více zamotával a udržoval čtenáře v takovém příjemném napětí, co se bude dít dál.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY