Dokud vás smrt nerozdělí eBook

Fatimma.cz Dokud vás smrt nerozdělí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dokud vás smrt nerozdělí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dokud vás smrt nerozdělí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Dokud vás smrt nerozdělí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,83 MB

ISBN: 8072575333

POPIS
Detektivové z 87. policejního revíru mají velký den. Jejich nejmladší kolega Bert Kling se žení. Po dvou láskách, které dopadly špatně – první byla zavražděna a druhá si našla jiného - si bere krásnou modelku Augustu. Obřadu se účastní celá pátračka i s manželkami a poručíkem Byrnesem, je veselo, tančí se. Augustin starý ctitel a přítel Alexandr Pike při obřadu i oslavě neúnavně mačká spoušť svého fotoaparátu. Konečně se novomanželé octnou sami ve svém hotelovém pokoji a Kling se jde jako první osprchovat. Když se za deset minut vrátí, pokoj je prázdný a nevěsta není k nalezení. Kling se domnívá, že jde o žert, protože kamarádi předtím vtipkovali o zvyku unášet nevěsty. Zůstává tedy klidný a čeká. Po chvíli však v pokoji objeví kousek vaty nasáklý chloroformem a jeden Augustin střevíček. Je jasné, že nejde o žádný žert. Rozběhne se horečné pátrání. Pomáhají v něm Pikeovy snímky a osvědčí se i staří známí donašeči a kolega ze sousedního revíru Špekoun Ollie Weeks. Ovšem, co prožívá Augusta, kdo je únoscem a jak je nakonec dopaden, vypráví další napínavý příběh z 87. revíru.
STÁHNOUT ČÍST
Dokud vás smrt nerozdělí - Ed McBain | Knihy Dobrovský
Dokud nás smrt nerozdělí Dobrá komedie, která díky svižnému ději uteče rychle, a to možná až tak rychle, že nezanechá v divákoví nějaké dlouhodobější výrazné stopy. Humor obsažený ve filmu mě docela zaujal, ústřední herecká dvojice se zde výborně komicky doplňuje. Moc se mi líbily scény s homosexuálním mafiánem.
Dokud nás smrt nerozdělí / The In-Laws (2003) | ČSFD.cz
Baronet Dokud vás smrt nerozdělí . Na svatbu detektiva Klinga si policisté oblékli civilní šaty. Steve Carella z nich byl nejlepší a skoro všichni sloužili v 87. revíru. Jakmile je Klingova nevěsta unesena z líbánkového apartmá, oslava okamžitě končí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY