Mendelův trpaslík eBook

Fatimma.cz Mendelův trpaslík Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mendelův trpaslík! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mendelův trpaslík a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Mendelův trpaslík.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,38 MB

ISBN: 9788074733314

POPIS
Jedna z nejúspěšnějších a nejoceňovanějších knih Simova Mawera, autora bestselleru Skleněný pokoj. List New York Times knihu zařadil mezi nejpozoruhodnější díla vydaná v roce 1997, zájem o něj projevili také filmaři (práva ke zfilmování drží Barbra Streisand).Kniha líčí příběh vědce, který zasvětil svůj život studování genetické poruchy, jež těžce poznamenala jeho samotného. Benedict Lambert je nejen trpaslík, ale také vzdálený příbuzný slavného genetika Gregora Mendela, v románu se tedy - podobně jako v již zmíněném Skleněném pokoji - objevuje i řada českých, respektive moravských reálií.3. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Mendelův trpaslík - Simon Mawer | knizniklub.cz
Objednávejte knihu Mendelův trpaslík v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Mendelův trpaslík (Simon Mawer) | Detail knihy | ČBDB.cz
Mendelův trpaslík vypráví příběh vědce, který zasvětil svůj život studiu genetické poruchy, jež těžce poznamenala jeho samotného. Benedict Lambert, který dokáže nahlížet vlastní osud se svérázným humorem i sebeironií, přitom neřeší pouze náročný vědecký úkol.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY