Karel Gott ve spárech STB eBook

Fatimma.cz Karel Gott ve spárech STB Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Karel Gott ve spárech STB! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Karel Gott ve spárech STB a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Karel Gott ve spárech STB.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,49 MB

ISBN: 9788090447103

POPIS
Karel Gott je nejen kulturním, ale i společenským fenoménem posledního půlstoletí. Od počátku šedesátách let byl nejen idolem statisíců příznivců, ale i významným reprezentantem ve světě a nepřehlédnutelným vývozním artiklem, proto se nelze divit, že ani on, přesněji řečeno právě on, se stal už v sedmdesátých letech středem pozornosti všemocné STB. Jeho svazek do listopadu 1989 čítá kolem 240 stran, k zájmu STB o jeho osobu příspěli i ne zcela vyjasněné okolnosti jeho údajné emigrace na počátku 70. let (s bratry Štaidlovými) i jeho údajný dopis tehdejšímu generálnímu tajemníkovi ÚV KSČ Gustávu Husákovi. Do jaké míry byl Karel Gott pasivní obětí plánů STB a do jaké míry si za to mohl některými svými kroky sám, o tom je tato kniha.
STÁHNOUT ČÍST
Gott ve svazcích StB: Provezl na Západ filmy a Sověty měl ...
Trávit čas knihou Karel Gott ve spárech StB! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Karel Gott ve spárech StB a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Karel Gott - štítek | Databáze knih
Karel Gott je nejen kulturním, ale i společenským fenoménem posledního půlstoletí. Od počátku šedesátách let byl nejen idolem statisíců příznivců, ale i významným reprezentantem ve světě a nepřehlédnutelným vývozním artiklem, proto se nelze divit, že ani on, přesněji řečeno právě on, se stal už v sedmdesátých letech středem pozornosti všemocné STB.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY