Člověk před Boží tváří eBook

Fatimma.cz Člověk před Boží tváří Image

INFORMACE

Člověk před Boží tváří je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vladimír Kubáč. Přečtěte si s námi knihu Člověk před Boží tváří na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Člověk před Boží tváří.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,40 MB

ISBN: 9788074297540

POPIS
Kniha věnovaná Vladimíru Kubáčovi, profesorovi Starého zákona a překladateli Bible.Kniha přináší výběr prací Vladimíra Kubáče, profesora Starého zákona na Husitské teologické fakultě UK a jednoho z překladatelů Českého ekumenického překladu Bible. Editor Jiří Beneš shromáždil mnohé dnes obtížně dostupné Kubáčovy texty. Výběr z nich je seřazen do celkem sedmi oddílů, od odborných studií ke starozákonní biblistice a systematické teologii přes hesla věnovaná klíčovým pojmům a otázkám, výklady starozákonních textů, kázání až po obecnější texty. Zařazen je rovněž oddíl společných prací s manželkou Jindrou, které obsahují přebásnění některých textů Starého zákona. V úvodu knihy je zařazeno několik vzpomínkových textů na V. Kubáče, jejichž autory jsou Jiří Beneš, Jana Wienerová, Aleš Jaluška, nekrolog Zdeňka Sázavy a recenze dnes nedostupné Kubáčovy habilitační práce Adamův hřích a pád v kanonické a mimokanonické literatuře biblické. Kniha Člověk před Boží tváří je splátkou dluhu jedné z významných osobností české starozákonní vědy, biblického překladatelství a církevního života.
STÁHNOUT ČÍST
Clovek pred bozi tvari vladimir kubac | Sleviste.cz
Člověk před Boží tváří - Vladimír Kubáč . Kniha věnovaná Vladimíru Kubáčovi, profesorovi Starého zákona a překladateli Bible. Kniha přináší výběr prací Vladimíra Kubáče, profesora Starého zákona na Husitské teologické fakultě UK a jednoho z překladatelů Českého ekumenického překladu Bible.
Člověk před Boží tváří - Vladimír Kubáč | KOSMAS.cz - vaše ...
Kupte knihu Člověk před Boží tváří (Abraham J. Heschel) s 17 % zľavou za 10.56 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY