Valašsko - historie a kultura eBook

Fatimma.cz Valašsko - historie a kultura Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Valašsko - historie a kultura! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Valašsko - historie a kultura a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Valašsko - historie a kultura.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,64 MB

ISBN: 9788074644993

POPIS
Kniha Valašsko – historie a kultura je výsledkem mezioborového setkání společenskovědních odborníků, na němž došlo k novému bilancování a reflektování problémů a témat spojených s dosavadním výzkumem o valašském regionu, jak ho formuloval Jaroslav Štika v monografii Valaši a Valašsko z roku 2007. Předkládané statě souvisejí s novějšími aspekty výzkumu, nově kladenými otázkami a kontexty inspirovanými zejména etnografií, historickými vědami, lingvistikou, dějinami literatury a kultury, kunsthistorií a kulturní geografií. Kniha obsahuje celkem 45 příspěvků rozdělených do šesti oddílů
STÁHNOUT ČÍST
Mezioborová konference Valašsko - historie a kultura II ...
Valašsko je tradiční region v nejvýchodnější části Moravy, u hranic se Slovenskem.Prostírá se v hornaté a lesnaté oblasti na povodí Dřevnice, Vláry a horní Bečvy, na území okresu Vsetín, značné části okresu Zlín a případně (v závislosti na vymezení) i přilehlých částech okresů Kroměříž, Nový Jičín a Frýdek-Místek.
Kniha: Valašsko - historie a kultura II ... - Knihy.ABZ.cz
Koupit Koupit eknihu. Kniha Valašsko - historie a kultura je výsledkem mezioborového setkání společenskovědních odborníků, na němž došlo k novému bilancování a reflektování problémů a témat spojených s dosavadním výzkumem o valašském regionu, jak ho formuloval Jaroslav Štika v monografii Valaši a Valašsko z roku 2007.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY