Procesní řízení pro manažery eBook

Fatimma.cz Procesní řízení pro manažery Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Procesní řízení pro manažery! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Procesní řízení pro manažery a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Procesní řízení pro manažery.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,71 MB

ISBN: 9788024750385

POPIS
Kniha je manažerskou příručkou pro všechny, kdo chtějí prostřednictvím procesního řízení co nejrychleji dosahovat konkrétních a udržitelných výsledků. Zkušený autor s vysvětluje, že přechod od funkčního k procesnímu řízení není mechanická záležitost, ale že jeho úspěšnost je determinována třemi klíčovými proměnnými – způsobem organizování (Struktura), způsobem řízení (Styl) a skutečným zažitým chováním lidí (Kultura). Poznáním a postupným ovlivňováním těchto prvků může management firmy ovlivňovat skutečný potenciál, které procesní řízení do organizace přináší. Návazně na tyto proměnné kniha definuje čtyři základní úrovně zralosti procesního řízení – Konektivitu, Efektivitu, Flexibilitu a Dynamiku – a pro každou úroveň pak odpovídající metody a nástroje procesního řízení. Kniha vychází z patnáctiletých zkušeností autora v oboru a popsaná metoda je přihlášená k registraci ochranné známky PROMO – PRocess Maturity Orchestration.
STÁHNOUT ČÍST
Procesní řízení pro manažery - Roman Fišer | KOSMAS.cz ...
Procesní řízení pro manažery. Fišer Roman. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 11.5. u Vás doma (Typy ...
Procesní řízení pro manažery | KNIHCENTRUM.cz
Procesní řízení pro manažery od Roman Fišer v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY