Odvaha eBook

Fatimma.cz Odvaha Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Odvaha! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Odvaha a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Odvaha.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,60 MB

ISBN: 8089115519

POPIS
Známy guru hovorí o odvahe ako základnom princípe skutočného života. Odvaha znamená nedržať sa striktne nijakej viery či názorov, sprostredkovaných inými ľuďmi, ale ponárať sa do vždy novej a nepredvídateľnej prítomnosti. Odvaha znamená mať radosť z nebezpečného života v zmysle: bez pocitu bezpečia, bez túžby po pohodlí, ktoré ľudstvo tak degenerujú.
STÁHNOUT ČÍST
Odvaha, úsilí a vítězství inspirují. Filmy o sportu, které ...
1. Nenechte se odradit svým strachem Nenechte se odradit svým strachem a udělejte tak svůj první krok k odvaze. Odvaha neznamená nebojácnost. Odvaha znamená jít navzdory svému velkému strachu do neznáma. A v tom je velký rozdíl. Člověk, který nepociťuje žádný strach, je považován za blázna. Člověk, který svůj strach poslouchá a který ho nechá určovat pravidla ...
odvaha - ABZ slovník českých synonym
Odvaha spočívá v tom, že dokážeme svou fyzickou či psychickou vůlí měnit věci, přičemž opouštíme bezpečí a své pohodlí na úkor riskantního řešení. Přitom dopředu nikdy není znám výsledek, tj. zda naše odvaha povede k cíli, který pro nás bude uspokojivý.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY