Masivní dřevěné podlahy eBook

Fatimma.cz Masivní dřevěné podlahy Image

INFORMACE

Masivní dřevěné podlahy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Beránek. Přečtěte si s námi knihu Masivní dřevěné podlahy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Masivní dřevěné podlahy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,22 MB

ISBN: 8024722320

POPIS
Autor knihy přehledně a srozumitelně čtenáře seznamuje nejen s technologickými postupy při pokládce podlahy, zásadami výběru typu podlahy, ale i se správnou údržbou masivních dřevěných podlah. Kniha je doplněna barevnými fotografiemi již zrealizovaných dřevěných podlah v interiérech i podlah exteriérových. Autor srozumitelně vysvětluje co to znamená když se řekne parketa, palubka, vlys, mozaika, retro či decking. Popisuje jednotlivé druhy dřeva z hlediska vhodnosti výběru pro použití v jednotlivých místnostech. Samostatná kapitola je věnována renovaci dřevěných podlah.
STÁHNOUT ČÍST
Dřevěné masivní podlahy, pvc, linoleum, koberce, terasy ...
Masivní dřevěné plovoucí podlahy v e-shopu HORNBACH: přes 80 vzorů a dekorů. V sortimentu HORNBACH naleznete masivní dřevěné podlahy renomovaných výrobců, v různých druzích dřev (dub, buk, jasan, bříza atd.), vzorech, tloušťkách a barevných kombinacích od světlých odstínů po tmavé.
Masivní dřevěné podlahy - Nejlevnější dřevěné podlahy
Dřevěné masivní i laminátové podlahy, pvc, linoleum, koberce, dveře - MAPETO Olomouc Vyberte si podlahu u odborníků. Olomoucká společnost MAPETO podlahy s. r. o. s dvacetiletou zkušeností na trhu podlahových materiálů nabízí maloobchodní i velkoobchodní prodej širokého sortimentu podlahových krytin pro interiér i exteriér včetně pokládky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY