Občanský zákoník - velký komentář 9 eBook

Fatimma.cz Občanský zákoník - velký komentář 9 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Občanský zákoník - velký komentář 9! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Občanský zákoník - velký komentář 9 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Občanský zákoník - velký komentář 9.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,58 MB

ISBN: 9788075021991

POPIS
Devátý svazek komentáře k novému občanskému zákoníku je věnován závazkům ze zákona, tedy závazkům z deliktů a z jiných právních důvodů, které jsou upraveny v hlavě III a IV čtvrté části kodexu, v § 2894–3014. Analyzuje mimořádně významné instituty odpovědnosti za škodu a nemajetkovou újmu, soukromého soutěžního práva (zejména práva nekalé soutěže), bezdůvodného obohacení a nepřikázaného jednatelství a dnes poněkud méně relevantní institut upotřebení věci k prospěchu jiného. Devátý svazek též pojímá související společná, přechodná a závěrečná ustanovení (§ 3015–3081).Cílem předkládaného komentáře je poskytnout čtenáři oporu při řešení složitých případů, se kterými se při své praxi setkává. Autoři nejen popisují novou právní úpravu, ale soustředí se zejména na interpretační a aplikační problémy, které přináší. Při jejich řešení reflektují dosavadní českou a československou judikaturu a literaturu a tam, kde je to vhodné a účelné, se zohledňují i závěry, ke kterým dospěla právní dogmatika příbuzných právních řádů.Výsledkem tohoto koncepčního přístupu je v českých podmínkách dosud nejrozsáhlejší zpracování závazků ze zákona.
STÁHNOUT ČÍST
Nový Občanský zákoník (úplné znění) - Podnikatel.cz
Kniha: Občanský zákoník - velký komentář 9 (Filip Melzer, Petr Tégl a kolektív). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Občanský zákoník Velký komentář § 1-117 - Vyhledávání na ...
Kupte knihu Občanský zákoník Velký komentář § 1-117 (Petr Tégl, Filip Melzer) s 14 % slevou za 1023 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY