Kapesní slovník medicíny eBook

Fatimma.cz Kapesní slovník medicíny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kapesní slovník medicíny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kapesní slovník medicíny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Kapesní slovník medicíny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,88 MB

ISBN: 8073450534

POPIS
Kapesní verze úspěšného Praktického slovníku medicíny obsahující přibližně 3000 nejdůležitějších lékařských pojmů. Hesla, zahrnující mj. pojmenování orgánů lidského těla, názvy běžných chorob, lékařských vyšetření i některých konkrétních léků, jsou pro lepší pochopení mnohdy doplněna konkrétními příklady.
STÁHNOUT ČÍST
Kapesní slovník medicíny od 148 Kč - Heureka.cz
Slovník obsahuje 3600 nejdůležitějších hesel ze všech oblastí medicíny. Slovník je praktickou a jednoduchou pomůckou pro každého, je zdrojem základních informací o zdraví, chorobách a jejich příznacích, vysvětluje termíny užívané v lékařských zprávách a seznamuje s klíčovými léky dostupnými na českém trhu.
Kapesní slovník medicíny - Meredit
Kapesní slovník medicíny : výkladový slovník lékařských termínů pro širokou veřejnost : [3500 nejdůležitějších hesel] / Hlavní autor: Vokurka, Martin, 1962- Vydáno: (c2008) Praktický slovník medicíny : 4000 lékařských termínů se srozumitelným výkladem / Hlavní autor: Vokurka, Martin, 1962- Vydáno: (1994)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY