Pracovní sešit k emočním rovnicím eBook

Fatimma.cz Pracovní sešit k emočním rovnicím Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pracovní sešit k emočním rovnicím! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pracovní sešit k emočním rovnicím a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Pracovní sešit k emočním rovnicím.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,82 MB

ISBN: 8594167180207

POPIS
Pracovní sešit ke knize Emoční rovnice je nezbytnou pomůckou pro všechny, kdo práci na sobě sama berou opravdu vážně. Pracovní sešit obsahuje detailní návod, jak v praxi použít to, co se čtenáři dozvěděli v knize Emoční rovnice. Sešit je koncipován tak, aby čtenáře provedl kompletním procesem hledání Emočních rovnic a to obdobným způsobem, jako by byli na živých koučovacích sezeních. Změnit nastavení mozku tak, aby dosáhli v životě přesně to, po čem touží, je na dosah ruky.Kopírujíc knihu, pracovní sešit uživatele krok za krokem provede celým procesem metody Emočních rovnic. Tabulkám, určených pro samotnoupráci, předcházejí detailní příklady a postup práce, díky kterým zvládne změnu sebe sama úplně každý!
STÁHNOUT ČÍST
Pracovní sešit k emočním rovnicím - Psychologie a ...
Pracovní sešit ke knize Emoční rovnice je nezbytnou pomůckou pro všechny, kdo práci na sobě sama berou opravdu vážně. Pracovní sešit obsahuje detailní návod, jak v praxi použít to, co se čtenáři dozvěděli v knize Emoční rovnice. Sešit je koncipován tak, aby čtenáře provedl kompletním procesem hledání Emočních rovnic a to obdobným způsobem, jako by byli na ...
Pracovní sešit k emočním rovnicím - Aleš Kalina — Kniha.cz
Pracovní sešit k Emočním rovnicím vám ulehčí práci a také zachová to, co vám dříve lámalo hlavu. Rozšíříte si možnosti hledání o další dva postupy a vše si budete moci pečlivě zapisovat do připravených tabulek. S jeho pomocí vám nic neunikne. Tabulky jsou nevrženy tak, abyste měli vše přehledně u sebe.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY