Týmová supervize eBook

Fatimma.cz Týmová supervize Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Týmová supervize! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Týmová supervize a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Týmová supervize.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,77 MB

ISBN: 9788026209409

POPIS
Důvodem napsání této knihy byla zkušenost autorů: Při jejich supervizích, rozhovorech se supervizory, supervidovanými i zadavateli supervize se ukazovalo, že externí týmová supervize může přinášet více rizik než příležitostí. Předpokladem prospěšné týmové supervize je podle autorů organizační kultura, která přeje týmovosti, tým sám jako společenství lidí, jež dokáže upozadit hierarchickou strukturu a ve jménu úkolu pěstovat vzájemné vztahy včetně otevřené komunikace, a vícestranné kontraktování, které zaručuje rovnocenné rozložení zodpovědnosti a moci mezi zadavatelem supervize, supervidovaným týmem spolu s jeho vedoucím a supervizorem. Kniha proto důsledně vyvažuje pohledy tří „smluvních stran“ – lidí, kterým týmová externí supervize může přinášet užitek, chtějí-li dobře sloužit svým klientům.Kniha stojí na třech pilířích: První část představuje světy jednotlivých aktérů (organizace, týmu a supervizora), druhá základní oblasti supervidování (cíle, vztahy a procesy) a třetí provází obloukem supervizní spolupráce (od kontraktování přes supervidování k hodnocení). Publikace je prokládána příklady z praxe včetně příběhů aktérů supervize a kazuisticky dokládá zaměření externí týmové supervize na případy, vztahy a komunikaci a na řízení.
STÁHNOUT ČÍST
Týmová supervize - Bohumila Baštecká, Veronika Čermáková ...
Týmová supervize 2016; Základy klinické psychologie 2001; Klinická psychologie v praxi 2003; Psychologická encyklopedie: Aplikovaná psychologie 2009; Klinická psychologie 2014; Terénní krizová práce 2005; všech 7 knih autora. Kniha Týmová supervize je v
Supervize případová, týmová, řízení | Mgr. Jan Kolář, Ph.D.
Týmová supervize Autor Bohumila Baštecká; Veronika Čermáková; Milan Kinkor. Důvodem napsání této knihy byla zkušenost autorů: Při jejich supervizích, rozhovorech se supervizory, supervidovanými i zadavateli supervize se ukazovalo, že externí týmová supervize může přinášet více rizik než příležitostí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY