Prenatální komunikace eBook

Fatimma.cz Prenatální komunikace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Prenatální komunikace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Prenatální komunikace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Prenatální komunikace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,20 MB

ISBN: 9788026209706

POPIS
Mnohé ženy dnes prožívají své těhotenství mnohem intenzivněji a vědoměji, než bylo dříve obvyklé. V této době mohou vnímat nejen tělesný vývoj svého dítěte, ale již první náznaky jeho individuality a temperamentu. Knížka Prenatální komunikace pomáhá nastávajícím maminkám vnímat projevy jejich dítěte a porozumět jim. Vede je zároveň k pozornosti vůči tomu, na jaké signály naopak dítě reaguje a jak prožívá ty které okolnosti vnějšího světa. S dítětem je tedy možné navázat něžný a intenzivní vztah ještě dříve, než dojde k prvnímu skutečnému doteku.
STÁHNOUT ČÍST
Prenatální komunikace - Maminka.cz
Víte o někom/ nějaké instituci, kde byste se o prenatální komunikaci dozvěděla více, popřípadě se něco naučila? Kdyby byla možnost účastnit se takových kurzů, využila byste ji? Je podle Vás možné připravit dítě na porod prostřednictvím komunikace a tímto samotný průběh porodu ulehčit sobě i dítěti?
PDF Digitální učební materiál
komunikace nenarozeného dítěte s matkou a okolím. Vysvětluje pojmy prenatální období, prenatální psychologie, přiblíží myšlenky předních prenatálních psychologů, dále vysvětlí pojem psychologie komunikace a prenatální komunikace. Jednotlivé části práce zdůrazňují význam navázání vztahu mezi dítětem a matkou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY