Echokardiografie u pacientů s chronickým onemocněním ledvin eBook

Fatimma.cz Echokardiografie u pacientů s chronickým onemocněním ledvin Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Echokardiografie u pacientů s chronickým onemocněním ledvin! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Echokardiografie u pacientů s chronickým onemocněním ledvin a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Echokardiografie u pacientů s chronickým onemocněním ledvin.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,69 MB

ISBN: 9788073455668

POPIS
Společná témata kardiologie a nefrologie jsou známa již mnoho desetiletí. Avšak s rozvojem obou oborů se jejich vzájemný přesah natolik rozšířil, že se dnes začíná stále více používat pojem kardionefrologie. Předním českým odborníkem v této stále významnější oblasti je kardiolog prof. MUDr. Jan Malík, Ph.D., jehož práce dosáhly mezinárodního věhlasu (viz např. kniha Widmer a Malík, Patient Safety in Dialysis Access, vydaná před nedávnem německým nakladatelstvím Karger). Autorský kolektiv vedený prof. Malíkem vytvořil ucelenou a prakticky zaměřenou publikaci, která bude nepochybně zásadním příspěvkem jak pro kardiology, tak pro nefrology. Přestože tematickou osou knihy je echokardiografie, publikace je nepochybně vynikajícím úvodem do kardionefrologie.
STÁHNOUT ČÍST
Echokardiografie u pacientů s chronickým onemocněním ...
Avšak s rozvojem obou oborů se jejich vzájemný přesah natolik rozšířil, že se dnes začíná stále více používat pojem kardionefrologie. ... Echokardiografie u pacientů s chronickým onemocněním ledvin a úvod do kardionefrologie; Echokardiografie u pacientů s chronickým onemocněním ledvin a úvod do kardionefrologie ...
Echokardiografie u pacientů s chronickým onemocněním ledvin
Kniha: Echokardiografie u pacientů s chronickým onemocněním ledvin -- a úvod do kardionefrologie - Jan Malík Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY