Tak zítra eBook

Fatimma.cz Tak zítra Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tak zítra! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tak zítra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Tak zítra.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,11 MB

ISBN: 9788025716281

POPIS
Příběh drsného románu z prostředí podsvětí „nejbohatšího města na světě“ (myšlen Stavanger, centrum norského ropného průmyslu) se odehrává během tří po sobě jdoucích dnů na konci září někdy v blíže neurčené současnosti. Je vyprávěn po krátkých kapitolách, střídavě z pohledu několika hlavních postav.Jednou z nich je státní úředník Pal, od něhož odešla manželka a který sám vychovává dvě dcery, propadl internetovému hazardu a nasekal ohromný dluh, který nutně potřebuje vyrovnat. Dalšími jsou Rudi a Jan Inge, kriminálníci v krizi středního věku. Pal se zná s Rudim z dětství a teď ho požádá o pomoc. Domluví se na pojistném podvodu, ale Pal si až příliš pozdě uvědomí, když se zaplete s partou kriminálníků, může se to obrátit proti němu... Kromě hlavní dějové linky jsou v románu rozehrané dva vedlejší příběhy dalších postav (známých a příbuzných), které vyprávění a celému prostředí dodávají na plasticitě.
STÁHNOUT ČÍST
Tak zítra - Tore Renberg - Megaknihy.cz
Tak zítra pravou! Přeji všem školákům i školkáčkům zítra hodně štěstí, maminkám pevné nervy a ať máte nový školní rok 2014/2015 úspěšný po všech stránkách. Velkou dávku štěstí přeji hlavně i své malé dcerce, která mění školu a zítra jde poprvé mezi nové spolužáky.
Tak zítra vyšetření, třeba se ukáže miminko - Diskuze ...
Omezení v prodejnách Penny Market - Coronavirus S ohledem na aktuální situaci šíření koronaviru můžou mít pobočky upravenou otevírací dobu, kterou si můžete ověřit zde. Byla také nastavena pravidla bezpečného nákupování: od 25.3 2020 je čas 8:00 - 10:00 vyhrazen pouze pro seniory nad 65 let, do prodejny vstupujte pouze s ochranou přes ústa a dodržujte odstup ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY