Titanic eBook

Fatimma.cz Titanic Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Titanic! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Titanic a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Titanic.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,82 MB

ISBN: 8071854867

POPIS
mrazivé noci ze 14. na 15. dubna 1912 se jižně od ostrova Nový Founland potopil po srážce s plovoucím ledovcem obrovitý Titanic, největší a nejluxusnější parník té doby, a při této katastrofě zahynulo patnáct set cestujících a členů posádky. Zájem o osud nešťastného parníku však přetrvává až do našich dnů a doznal výrazného oživení, když se v roce 1985 americko-francouzskému týmu výzkumníků podařilo v hloubce 4 000 metrů pod mořem najít jeho vrak. Jako bychom si byli vědomi, že i my máme své Titaniky a i nám hrozí nebezpečí, že podlehneme pocitu přehnané sebejistoty, přehlédneme rizika – a zaplatíme za to tvrdou cenu.Miloš Hubáček (1937), původním povoláním právník, od roku 1980 se věnuje literatuře faktu jako povolání a zaměřil se především na historii 2. světové války.
STÁHNOUT ČÍST
Titanic — Wikipédia
+420 296 226 282 | [email protected] TITANIC STEAK & BEER RESTAURANT. Toggle navigation. Nabídka; Aktuality; Galerie; Kontakt
Titanic Theme Song • My Heart Will Go On • Celine Dion ...
Informace o lodi Titanic od jejího vzniku, přes katastrofu až po zfilmování.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY