Mladý sokol eBook

Fatimma.cz Mladý sokol Image

INFORMACE

Mladý sokol je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Sabine Ebert. Přečtěte si s námi knihu Mladý sokol na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Mladý sokol.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,51 MB

ISBN: 9788024937908

POPIS
Léto 1147Lübeck hoří, v Řezně táhne křižácké vojsko přes kamenný most, na který se pohlíží jako na zázračné dílo, a v Norimberku zůstává desetiletý král jako spoluvladař.I mladý Fridrich Švábský, který vstoupí do dějin jako Barbarossa, se vydá proti vůli svého otce s účastníky křížové výpravy do Svaté země. Knížata z Míšně, Saska a Anhaltska zatím válčí se sousedními slovanskými kmeny. Opuštěné ženy se musí samy bránit hladomoru a útočníkům.Těžce nemocný král se vrací s několika málo přeživšími zpátky do své rozhádané říše. Po jeho smrti nastane pro mladého Fridricha hodina rozhodnutí. Pomůže svému nezletilému bratranci na trůn, nebo sáhne po koruně sám?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Mladý sokol - Sabine Ebertová | knizniklub.cz
Léto 1147 Lübeck hoří, v Řezně táhne křižácké vojsko přes kamenný most, na který se pohlíží jako na zázračné dílo, a v Norimberku zůstává desetiletý král jako spoluvladař. I mladý Fridrich Švábský, který vstoupí do dějin jako Barbarossa, se vydá proti vůli svého otce s účastníky křížové výpravy do Svaté země.
Meč a Koruna: Mladý sokol - Sabine Ebert | Databáze knih
Meč a Koruna Mladý sokol. Sabine Ebertová. Léto 1147 Lübeck hoří, v Řezně táhne křižácké vojsko přes kamenný most, na který se pohlíží jako na zázračné dílo, a v Norimberku zůstává desetiletý král jako spoluvladař.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY