Nové vánoční nápady eBook

Fatimma.cz Nové vánoční nápady Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nové vánoční nápady! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nové vánoční nápady a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Nové vánoční nápady.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,59 MB

ISBN: 9788025123454

POPIS
Zpříjemněte si období adventu a vánočních svátků originálními dekoracemi a dárky z vlastní dílny. Vyzkoušejte si nejrůznější techniky od malování na sklo přes drátování a mozaiku až po odlévání svíček a podle názorných fotografických postupů si snadno vyrobte dvacítku projektů, mezi nimiž nechybí adventní kalendář, Mikuláš s čertem, ozdoby na stromeček ani PF. Uvidíte, že výsledek okouzlí každou návštěvu i obdarovaného!
STÁHNOUT ČÍST
Nejlevnejsi nove vanocni napady levně | Mobilmania zboží
Praktická žena - Vánoční inspirace, rady a nápady 15.11.2011 Vánoce se blíží a my Vám přinášíme "plnou nůši" nápadů, rad a inspirací jak prožit tyto krásné svátky v klidu a pohodě.
Nové vánoční nápady - Kateřina Geislerová, Pavla ...
Nové vánoční nápady - Pavla Šmikmátorová . Zpříjemněte si období adventu a vánočních svátků originálními dekoracemi a dárky z vlastní dílny. Vyzkoušejte si nejrůznější techniky od malování na sklo přes drátování a mozaiku až po odlévání svíček
SOUVISEJÍCÍ KNIHY