Láska eBook

Fatimma.cz Láska Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Láska! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Láska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Láska.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,35 MB

ISBN: 9788076176836

POPIS
Nejčtenější německý psycholog Peter Lauster si za téma této knihy zvolil lásku, duševní fenomén, s nímž je v našem myšlení spojeno mnoho předsudků a mýtů. Nejkrásnější a nejdůležitější pocit v lidském životě má živý děj i určité fáze a podléhá proměnám. Autor těží ze své dlouholeté praxe a nabízí čtenářům poznatky, které jim pomohou uvědomit si vlastní schopnost lásky a dále ji rozvíjet. Na četných příkladech z poradenské praxe ukazuje i cesty k naplněné lásce.
STÁHNOUT ČÍST
iRadio - audioarchiv a živé vysílání Českého rozhlasu
Tížívá láska se oproti Geniální přítelkyni nečte vůbec snadno. Čtenář má velmi často pocit, že se místo knihy nachází v nějaké surreálném snu, ze všech stran na něj útočí pachy, barvy, pocity, velmi často není jasné, zda se něco hrdince skutečně děje, nebo se jí to zdá, příp. zda se v myšlenkách nevrátila do minulosti.
Láska ze StarDance: Onder přistižen po boku Otáhalové ...
Zasněná láska - Erkenci Kuş CZ - 31. díl - Spravedlivá soutěž Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY