V utajeni eBook

Fatimma.cz V utajeni Image

INFORMACE

Trávit čas knihou V utajeni! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu V utajeni a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: V utajeni.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,88 MB

ISBN: 9788323863458

POPIS
Renee Vaughnová dostává v agentuře Equalizers nebezpečný úkol: v utajení se musí pokusit nalákat do pasti mocného narkobarona. Vloudí se do života samotářskému umělci - jeho bratru Paulu Reyesovi, který je jeho dokonalým protipólem a má posloužit coby návnada. Najednou se ale všechno začne komplikovat, promyšlená lest selže a Renee s Paulem musejí v divočině bojovat o holý život. Zatímco spolu prchají před hrdlořezy Paulova bratra, sílí mezi nimi vzájemná přitažlivost. Přečká však i okamžik, kdy Paul zjistí, kým Renee ve skutečnosti je? Kdo je vlastně čí rukojmí? Když se hrdinové ocitnou v ohrožení, nezůstanou v klidu ani jejich srdce…
STÁHNOUT ČÍST
Připravte se, jsme totální blázni! Nová kniha exkluzivně ...
Online V utajení. Špičková agentka americké CIA Alice Racine (Noomi Rapace) je po nevydařené akci přeřazena do londýnské kanceláře. Po dlouhém čase ji kontaktují bývalí nadřízení, protože se dozvěděli o zvýšené aktivitě v prostředí radikálních militantních skupin.
Rychle a zběsile: Závodníci v utajení (2019) - Online ...
Tato kniha od D.Steel byla pro mně překvapení. Byla trochu jiná, než knihy, které jsem od této autorky četla. Dva příběhy, které se nakonec spojili v jeden. Agent Marshall a dcera velvyslance v Argentině Adriana. Kniha se dobře četla. Byla napínavá a nemůžu říci, že červená knihovna. Té lásky tam zase tolik nebylo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY