Sutašky eBook

Fatimma.cz Sutašky Image

INFORMACE

Sutašky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zuzana Hejdrychová. Přečtěte si s námi knihu Sutašky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Sutašky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,94 MB

ISBN: 9788027107841

POPIS
V této knize vám autorka představí šití šperků ze sutašek (textilních prýmků). Naučíte se pracovat s jehlou, prýmky a dalšími materiály, jako jsou drahé kameny, kabošony, Swarovski krystaly, korálky, buttonky a další.Šití šperků ze sutašek (textilních prýmků) je jedním z nejobtížnějších druhů šitého šperku, avšak když máte trpělivost a chuť učit se, tak i přes počáteční nezdary vám nakonec bude odměnou nádherný a netradiční šperk. Předkládá se vám devět projektů seřazených podle obtížnosti s podrobným popisem a fotografiemi z jednotlivých kroků výroby. Sutaškové šperky jsou stále více populární po celém světě – původní česká kniha představí šití šperků ze sutašek klasickou technikou s důrazem na precizní a čisté zpracování.
STÁHNOUT ČÍST
Sutašky | Ceske-koralky.cz
Sutašky Sutašky 0,3cm kovové vlákno Sutašky 0,3cm polyester Sutašky 0,3cm polyester a bavlna Fixační zažehlovací mřížky Flitry Flitry sypané Flitry v metráži Háčky - očka Hadovky Hadovky bavlněné Hadovky kovové vlákno Hadovky viskóza Hody Krojové stuhy Věnečky, kytičky Jehlice a pletací háčky
Sutašky - eshop textilní galanterie
Neposlušné sutašky Tak zde je na první pohled vidět, na co chci upozornit, a to na nepravidelnost . Dolní výřez ukazuje, jak se mi jedna sutaška schovává za druhou (je to vidět i na první fotografii, ale tady je to mnohem více zřetelnější), horní výřez ukazuje zase na nepravidelné zakončení - každé je zcela jiné.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY