Nula nula nula eBook

Fatimma.cz Nula nula nula Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nula nula nula! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nula nula nula a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Nula nula nula.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,45 MB

ISBN: 9788074323461

POPIS
Napjatě očekávaná nejnovější kniha autora slavné Gomoryje pokusem o zmapování mezinárodního obchodu s kokainem, který v posledních desetiletích výrazně poznamenal nelegální ekonomiku mnoha zemí a stal se rovněž významným zdrojem příjmů mafiánských kruhů. Na své živě vylíčené cestě po stopách drogy od jihoamerických plantáží s kokou až po její odbytiště a v USA, západní Evropě či Asii sleduje Saviano obchodníky, pašeráky i konečné konzumenty a oběti kokainu, zaznamenává změny ve struktuře světového obchodu s ním a nabízí tak fascinující obraz jedné z nejvýnosnějších aktivit současného organizovaného zločinu.
STÁHNOUT ČÍST
0 (nula) - Písanka.cz
Seriál Nula Nula Nula má 1 řadu a 6 epizod a bude pokračovat. Líbí se mi Nelíbí se mi Uložit. Nula Nula Nula online. HBO. Zvuk: český dabing + původní znění Titulky: české titulky + anglické Obraz: HD + SD 159 Kč předplatné. Přehrát. Nula Nula Nula články ...
Nula - Name Meaning, What does Nula mean?
Nula je jak vajíčko, pěkně ji nakresli Aničko. Moje první psaní - Uvolňovací cviky s říkadly z nakladatelství Nová škola koupíte v obchodě UčebniceMapy - Vstoupit na stránku obchodu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY