Imaginace a forma. Mezi estetickým formalismem a filosofií emancipace eBook

Fatimma.cz Imaginace a forma. Mezi estetickým formalismem a filosofií emancipace Image

INFORMACE

Imaginace a forma. Mezi estetickým formalismem a filosofií emancipace je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ivan Landa. Přečtěte si s námi knihu Imaginace a forma. Mezi estetickým formalismem a filosofií emancipace na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Imaginace a forma. Mezi estetickým formalismem a filosofií emancipace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,83 MB

ISBN: 9788070075005

POPIS
Studie zahrnuté v tomto svazku jsou shromážděny u příležitosti životního jubilea, devadesátých narozenin Josefa Zumra. Přímo či volněji rozpracovávají témata utvářející svébytnou tradici českého emancipačního myšlení, na kterou Zumr ve svém díle navazuje a o jejíž aktualizaci se významně zasloužil. Jedná se o tradici vyrůstající z politické interpretace platónského realismu, jež byla později obohacena nejen o hegelovský moment dějinnosti, ale zároveň o marxistickou představu člověka a plného uskutečnění jeho možností.
STÁHNOUT ČÍST
emancipace - ABZ.cz: slovník cizích slov
Kniha Imaginace a forma. Mezi estetickým formalismem a filosofií emancipace iba za 12,46 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.
Imaginace a forma. Mezi estetickým formalismem a filosofií ...
Imaginace a forma : mezi estetickým formalismem a filosofií emancipace : studie Josefu Zumrovi Author: Landa, Ivan Subject: 323588717 Created Date:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY