Sociální práce s romskými rodinami eBook

Fatimma.cz Sociální práce s romskými rodinami Image

INFORMACE

Sociální práce s romskými rodinami je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor David Urban. Přečtěte si s námi knihu Sociální práce s romskými rodinami na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Sociální práce s romskými rodinami.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,18 MB

ISBN: 9788074224577

POPIS
Rodina je v centru zájmu několika vědních disciplín. V publikaci, která se Vám dostává do rukou, se zabývám tématem romských rodin z pohledu sociální práce. Zaměřuji se především na to, jaké má sociální práce k dispozici teoretické koncepty, metody, techniky či jiné nástroje, jichž lze využít pro řešení problematických zdravotně sociálních situací.V knize naleznete teoretická východiska pro práci s romskou rodinou, způsoby aplikace těchto teoretických námětů do praxe, stejně jako i výstupy z vlastního výzkumného šetření – příklady dobré praxe ze sociální práce s romskou rodinou, reflektované jak z pohledu sociálních pracovníků pracujících s touto cílovou skupinou, tak z pohledu jejich klientů, tedy romských rodin.
STÁHNOUT ČÍST
Sociální práce s romskými rodinami | Odborná literatura a ...
Sociální práce s romskými rodinami Autor: Urban, David Nakladatel: NLN - Nakladatelství Lidové noviny EAN: 9788074224577 ISBN: 978-80-7422-457-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 112 stran, česky Rozměry: 14,7 × 21 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání)
Sociální práce s romskými rodinami - NLN, s.r.o ...
Master's thesis Sociální práce uplatňovaná při práci s romskými rodinami ze sociálně vyloučené lokality v Táboře Social work applied to Roma families from a socially excluded location in Tábor.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY