Z rozhodovací činnosti katastrálního úřadu eBook

Fatimma.cz Z rozhodovací činnosti katastrálního úřadu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Z rozhodovací činnosti katastrálního úřadu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Z rozhodovací činnosti katastrálního úřadu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Z rozhodovací činnosti katastrálního úřadu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,76 MB

ISBN: 8071796050

POPIS
Publikace se zabývá dosud opomíjenou rozhodovací činností katastrálních úřadů. Autoři předkládají výběr správních rozhodnutí, která jsou výsledkem aplikační činnosti KÚ. Každý příklad je doplněn související judikaturou a poznámkami.
STÁHNOUT ČÍST
Z rozhodovací činnosti Úřadu: Názory a rozhodnutí Úřadu ...
Kniha: Z rozhodovací činnosti katastrálního úřadu(Karin Vrchová, Pavel Vrcha) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk
104/1988 Sb. Vyhláška Českého báňského úřadu o racionálním ...
Všechny informace o produktu Kniha Z rozhodovací činnosti katastrálního úřadu a soudu ve věcech vkladu práva k nemovitostem, 2. vydání - Vrchová K., Vrcha P., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Z rozhodovací činnosti katastrálního úřadu a soudu ve věcech vkladu práva k nemovitostem, 2. vydání - Vrchová K., Vrcha P..
SOUVISEJÍCÍ KNIHY