Metody boje SAS eBook

Fatimma.cz Metody boje SAS Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Metody boje SAS! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Metody boje SAS a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Metody boje SAS.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,14 MB

ISBN: 9788087087824

POPIS
Pro nevycvičenou osobu je velmi obtížné vyznat se v moderním bojovém prostoru. A právě to musí příslušníci jednotek zvláštního určení zvládnout. Autoři knihu rozdělili do šesti kapitol, v nichž se věnují nejdůležitějším tématům. Patří k nim výzbroj od krátkých ručních palných zbraní až po těžké kulomety a výbušniny; základní taktika speciální jednotky pěchoty včetně mechanizovaných a leteckých výsadkových operací; podpůrné zbraně včetně děl, obrněných vozidel a letounů; zvláštní dovednosti v boji v různých terénech; dovednosti jednotek zvláštního určení v současném boji; záchrana rukojmí, infiltrace, průzkum a odstřelování; boj proti povstalcům a další. Metody podrobně popsané v této knize jsou velmi efektivní, ale nebyly by nic platné bez odvahy a obětavosti lidí, kteří je používají.
STÁHNOUT ČÍST
Metody boje SAS (Chris McNab, Martin J. Dougherty ...
Metody boje SAS 2009, C. McNab Kniha podává v šesti kapitolách přehled o současných moderních palných zbraních a o bojové taktice a strategii pěchoty. Rozebírána je podpora pěchoty v podobě dělostřelectva, obrněných vozidel či letounů.
Metody boje SAS - Chris McNab, Martin J. Dougherty, 2009 ...
Metody boje SAS Název. Chris McNab Martin J. Dougherty Autoři. Chris McNab Martin J. Dougherty Autor. 0098819Kód: 9788087087824EAN: 978-80-87087-82-4ISBN: DEUS Výrobce: ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY