Přírodopis pro 7. ročník eBook

Fatimma.cz Přírodopis pro 7. ročník Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Přírodopis pro 7. ročník! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Přírodopis pro 7. ročník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Přírodopis pro 7. ročník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,53 MB

ISBN: 9788072890941

POPIS
Učebnice Strunatci obsahuje názorné informační přehledy systémů živočichů s jednotlivými zástupci. A protože každý živočich má svoje místo v některém z ekosystémů, je učebnice rozdělena na ekosystémy: suchozemské (les, louka a pole, park, lidská obydlí), vodní (rybník a jezero, potok a řeka) a cizokrajné (suchozemské a oceánské). Součástí jsou i laboratorní práce.
STÁHNOUT ČÍST
Hravý přírodopis pro 7.ročník - od 132 Kč - Heureka.cz
Hravý přírodopis 7 - pracovní sešit Pracovní sešit obsahuje tematicky řazené úlohy pro 7. ročník ZŠ. Sešity umožní žákovi osvojit si hravou a zábavnou formou učivo daného ročníku a současně se z připravených úloh může dozvědět i několik zajímavostí nad rámec běžného učiva a porozumět dalším ...
Hravý přírodopis 7 - pracovní sešit pro 7. ročník ...
Přírodopis pro 7. ročník - Zoologie 2, Botanika 2 - Maleninský a kolektiv M. Učebnice navazuje ve stejném pojetí na Přírodopis pro 6. ročník. V první části seznamuje žáky s hlavními skupinami a s vybranými představiteli obratlovců. Všímá si vztahu živočichů k člověku a jejich ekologických vazeb.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY