Omnibus: Dexter v hlavní roli, Delikátní Dexter, Dvojí Dexter eBook

Fatimma.cz Omnibus: Dexter v hlavní roli, Delikátní Dexter, Dvojí Dexter Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Omnibus: Dexter v hlavní roli, Delikátní Dexter, Dvojí Dexter! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Omnibus: Dexter v hlavní roli, Delikátní Dexter, Dvojí Dexter a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Omnibus: Dexter v hlavní roli, Delikátní Dexter, Dvojí Dexter.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,16 MB

ISBN: 9788074612954

POPIS
Dexter Morgan není právě typ člověka, kterého byste si přivedli domů a představili ho své matce. I když je zábavný a má nádherný smysl pro ironický humor, jedna z jeho charakterových vad působí dost odrazujícím dojmem. Ale v jádru je dokonalým gentlemanem. Seznamte se s Dexterem, uhlazeným vlkem v rouše beránčím… s netvorem, kterého děsí pohled na krev… se sériovým vrahem, který je díky jednomu ze svých zlatých pravidel neodolatelně sympatický: zabíjí totiž jen zlé lidi. Dexter v hlavní roli Dexterovi práce analytika krevních stop neustále nabízí nová pokušení, jež apelují na jeho podivný smysl pro spravedlnost… a Temný společník dál touží lovit spolu s ním za svitu měsíce. Naštěstí pro Dexe se objeví někdo s obzvláště zvrácenými choutkami. Dexter nikdy nebyl velkým fanouškem umění – avšak nález těla umělecky naaranžovaného přirozeně vzbudí jeho zvědavost. Miamská smetánka brzy zjistí, že se městem pohybuje nový děsivý sériový vrah. Delikátní DexterDextera povolají k případu zmizení osmnáctileté dívky, kterou zřejmě unesl bizarní spolek. Nic nedokáže v Dexterovi znovu rozproudit temnou tvůrčí mízu jako taková důvěrně známá každodenní pracovní rutina. A aby se jeho již tak dost komplikovaný život zproblematizoval ještě víc, náhle se objeví i osoba z jeho minulosti… pohybuje se nebezpečně blízko jeho domácímu zázemí a hrozí zničit jedinou věc, která udržuje Dexterovo lidské přestrojení a chrání ho před elektrickým křeslem: jeho novou rodinu. Dvojí DexterNočního netvora Dextera někdo spatří při jeho navýsost soukromém a velmi uspokojivém výletu za spoluhráčem, který si to až bolestně zasloužil. Všechno ještě zhorší brutální vrah policistů, který si za oběti vybírá miamské detektivy a jejich těla zanechává roztlučená k nepoznání. Zatímco se policistů na okrsku zmocňuje stále větší hrůza ze šíleného zabijáka, musí Dexter zvládnout svůj vlastní problém a vyrovnat se s tím, že se ho jeho svědek rozhodl napodobit: zařídil, aby podezření padlo na Dextera, a pak ho chce zabít.
STÁHNOUT ČÍST
Dexter v hlavní roli. Delikátní Dexter. Dvojí Dexter ...
Kupte knihu Omnibus: Dexter v hlavní roli, Delikátní Dexter, Dvojí Dexter od Jeff Lindsay na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Omnibus Dexter v hlavní roli, Delikátní Dexter, Dvojí ...
Kelderek napsal/a o Omnibus Dexter v hlavní roli, Delikátní Dexter, Dvojí Dexter Je inteligentní, okouzlující a má skvělý smysl pro humor. Je to Dexter Morgan), všemi oblíbený sériový vrah.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY