Hravá prvouka 3 (Člověk a jeho svět) eBook

Fatimma.cz Hravá prvouka 3 (Člověk a jeho svět) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hravá prvouka 3 (Člověk a jeho svět)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hravá prvouka 3 (Člověk a jeho svět) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Hravá prvouka 3 (Člověk a jeho svět).pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,13 MB

ISBN: 9788075630360

POPIS
Nová řada Hravá prvouka vychází ze vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět a je v souladu s RVP ZV. Obsahuje pracovní učebnici pro 1.ročník, učebnice a pracovní sešity pro 2. a 3.ročník. Jednotlivé kapitoly s důrazem na mezipředmětové vazby jsou doplněny také názornými ilustracemi, obrázky či fotografiemi. Poutavý obsah a atraktivní grafika motivuje žáky k osvojení si přírodních a společenských jevů, které se odehrávají v jejich blízkem okolí.V pracovním sešite najdete i témata, která v jiných sešitech chybí:• finanční gramotnost• měření fyzikálních veličin• společenské organizace• horniny a nerostyKe každému pracovnímu sešitu zdarma:Příloha:• desková hra na opakování učiva• tematický přehled probraného učivaKaždé téma je zakončeno opakovacím testem a sebehodnocením žáka.
STÁHNOUT ČÍST
Hrava prvouka 3 clovek a jeho svet | Stojizato.sme.sk
Všechny informace o produktu Hravá prvouka 3.roč učebnice Člověk a jeho svět Taktik - Rybová Jovanka, Juchelková Irena, Klech Pavel, Ježková Věra, Binková Adriena, Koten Tomáš, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hravá prvouka 3.roč učebnice Člověk a jeho svět Taktik - Rybová Jovanka, Juchelková Irena, Klech Pavel, Ježková Věra ...
Prvouka 3 - Vyhledávání na Heureka.cz
Hravá prvouka 2 - Člověk a jeho svět. Kdo napsal knihu Hravá prvouka 2 - Člověk a jeho svět? Autorem je Jovanka Rybová, Věra Ježková, Lenka Nádvorníková, Adriena Binková, Tomáš Koten. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY