Na dosah ruky eBook

Fatimma.cz Na dosah ruky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Na dosah ruky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Na dosah ruky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Na dosah ruky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,31 MB

ISBN: 9788087908099

POPIS
Bibliofilská varianta knihy Na dosah ruky, jež představuje více než 150 barevných kreseb Veroniky Holcové z let 1997-2015, vznikajících zprvu jen nanášením olejových barev bříšky prstů přímo na papír a posléze prostřednictvím jemné štětcové techniky. Kresby Veroniky Holcové svými básnickými texty doprovodili D. Ž. Bor, Jáchym Topol, Petr Borkovec, Markéta Pilátová a Jakub Řehák, doslova „na dosah ruky“ se tak vedle sebe dostávají slovo a obraz, výtvarné umění a literatura. Všechny texty jsou uvedeny také v anglickém, německém, francouzském a italském překladu. Mimo běžný náklad bylo vydáno 333 přednostních výtisků s barevnou kresbou Veroniky Holcové, reprodukovanou na grafickém papíru vyrobeném speciálně pro tuto příležitost v Ruční papírně Velké Losiny.
STÁHNOUT ČÍST
Na dosah ruky - Václav Erben | Knihy Dobrovský
Každý den jsme na dosah ruky! Druchema patří k tradičním českým firmám s širokým sortimentem kvalitních výrobků z oblasti bytové chemie, autokosmetiky, lepidel a tmelů, barev na textil, výrobků pro sport a volný čas.
VAŠE GENY ...na dosah ruky - genealogické služby a rodokmeny
Stylové bydlení na dosah ruky. adultbliss Zatravňovací dlažba, zelená pro vaši zahradu. Zatravňovací dlažba vhodným způsobem zpevní chodník či příjezdovou cestu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY