Stromy (český jazyk) eBook

Fatimma.cz Stromy (český jazyk) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Stromy (český jazyk)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Stromy (český jazyk) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Stromy (český jazyk).pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,57 MB

ISBN: 9788075295514

POPIS
Překrásná velkoformátová kniha Stromy od tvůrců bestselleru Včely zve malé i velké čtenáře do fascinujícího lesního světa. Dozvíte se, kdo ve stromech žije, a kdo je zasazuje a kdo se stromy živí. Dočtete se, co je to strom života, strom lidožroutů a uvidíte, jak vypadal posvátný fíkovník. Spatříte nejstarší, nejvyšší a nejtlustší strom a ještě mnoho dalšího. Více než 34 obrázkových tabulí, které v knize najdete totiž nejen doplňuje a ilustruje texty, ale přináší spoustu dalších zajímavostí. Každá je navíc samostatným uměleckým dílem.
STÁHNOUT ČÍST
Stromy - násobky
Výuka online, Procvičování učiva pro žáky 1. až 5.ročníku v Základní škole Jehnědí. Předměty: Český jazyk, Anglický jazyk, Matematika, Prvouka ...
Pracovní listy | datakabinet.cz
Český jazyk. Nový týden 25. - 29. ... Pod stromy sbíral__ děti houby. Byl__ to hřiby a . muchomůrky růžovky. Davy lidí čekal__ před stadionem. Na koncertě . vystoupil__ zpěváci a zpěvačky z celé Evropy. 2) Dále urči slovní druhy pomocí čísel nad každé slovo. Jaké máme slovní druhy? je jich 10, zopakuj si je.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY