Jak překonat vyhoření eBook

Fatimma.cz Jak překonat vyhoření Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak překonat vyhoření! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak překonat vyhoření a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Jak překonat vyhoření.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,19 MB

ISBN: 9788072552528

POPIS
Z vyhoření se lze zotavit. Co je to syndrom vyhoření? Je to stav duševního, tělesného a duchovního vyčerpání, kdy člověk vypotřeboval veškerou energii a postrádá naději, že by tento stav mohl skončit. Je to morová rána naší doby. Dobrou zprávou je, že "vyhoření" můžete přemoci! Kniha Jak překonat "vyhoření" tento problém definuje a podrobně popisuje jeho příznaky i léčbu. Ukazuje, že lze najít jeho trvalé řešení. Naučíte se rozpoznávat, chápat a zvládat stres, který je v naší společnosti neustále přítomný.
STÁHNOUT ČÍST
Jak překonat syndrom vyhoření? - Magazín České pojišťovny
Jak překonat vyhoření Naučte se rozpoznávat, chápat a zvládat stres Frank Minirth, Don Hawkins, Paul Meier, Richard Flournoy. Z vyhoření se lze zotavit. Co je to syndrom vyhoření? Je to stav duševního, tělesného a duchovního vyčerpání, kdy člověk vypotřeboval veškerou energii a postrádá naději, že by tento stav mohl ...
Syndrom vyhoření mohou pomoci překonat bylinky a příroda ...
Jak poznat blížící se vyhoření. Mayo Clinic nabízí vcelku širokou škálu otázek, která vám mohou pomoci odhalit blížící se vyhoření relativně včas. Namísto využití dotazníků jako Maslach Burnout Inventory, které Němci nehodnotí zrovna moc jako přínosné, nutí otázky od Mayo Clinic spíše k zastavení a zamyšlení.A jak, že znějí?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY