Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku eBook

Fatimma.cz Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,46 MB

ISBN: 9788090533554

POPIS
Od Mexika po karibské země leží nádherná kulturně a historicky provázaná část světa, která dodnes prožívá vzrušující příběh, v němž se osudy jednotlivých zemí prolínají a navzájem ovlivňují. Na území Mexika se zrodily fascinující vyspělé civilizace od Olméků až po Maye a Aztéky, ale nejen ony jsou mexickým pokladem. Jsou jimi i koloniální města, tvořící srdce dnešního Mexika, či unikátní přírodní a civilizační poklady Kalifornského poloostrova a severu Mexika.Sedm států: Guatemala, Belize, Salvador, Honduras, Nikaragua, Kostarika a Panama na pevninské šíji Střední Ameriky jsou země s překrásnou přírodou, dodnes živými indiánskými tradicemi a hodně dramatickou novodobou historií. Také v případě karibské oblasti je o čem vyprávět! Jak o ostrovních zemích Antilského souostroví se sedmi tisíci ostrovy (Bahamy, Velké Antily a Malé Antily), tak o třech malých zemích na severním pobřeží Jižní Ameriky (Guyana, Surinam a Francouzská Guyana), charakterem karibskými.
STÁHNOUT ČÍST
Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku - Dana ...
Od Mexika po karibské země leží nádherná kulturně a historicky provázaná část světa, která dodnes prožívá vzrušující příběh, v němž se osudy jednotliv... Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku - Dana Trávníčková | Databáze knih
Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku ...
Kniha Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku(Dana Trávníčková) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY