Diety při onemocnění dnou eBook

Fatimma.cz Diety při onemocnění dnou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Diety při onemocnění dnou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Diety při onemocnění dnou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Diety při onemocnění dnou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,16 MB

ISBN: 8086783219

POPIS
V úvodním slově lékař specialista vysvětluje příčiny onemocnění, jeho podstatu a zásady prevence. Následuje přehled nevhodných potravin, příklady denního jídelníčku a tabulka s obsahem purinových látek v některých potravinách. Dále asi 50 receptů na teplá i studená jídla včetně energetických hodnot, hodnot B, T, S, které připravila vrchní dietní sestra Fakultní Thomayerovy nemocnice Tamara Starnovská.
STÁHNOUT ČÍST
Diety při onemocnění dnou - Nové recepty | Dumknihy.cz ...
Diety při onemocnění hepatitidou - Nové recepty Přednosta I. interní kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze vysvětluje v úvodní části brožury podstatu onemocnění, způsoby léčby a zása...
Dieta při onemocnění dnou (2) - Diskuze - eMimino.cz
Dieta při onemocnění dnou Dna je metabolická nemoc, která dokáže být velice nepříjemná a může způsobit i vážné zdravotní komplikace. V současné době postihuje dna cca 10% naší populace, z čehož nejvíce ohroženou skupinou jsou muži nad 40 let věku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY