První eBook

Fatimma.cz První Image

INFORMACE

Trávit čas knihou První! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu První a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: První.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,43 MB

ISBN: 9788074471001

POPIS
Titul je dostupný s titulem Selekce a Elita a Dcera v dárkovém boxu!Nadešel čas, kdy vítězka Selekce bude korunovaná královnou.Když byla America vybrána, aby soutěžila o korunu i srdce prince Maxona, nikdy se jí nesnilo, že by se právě ona mohla stát královnou. Ale jak se soutěž blíží ke konci a hrozby mimo palác jsou větší a větší, uvědomuje si, kolik toho může ztratit – a jak moc bude muset bojovat o budoucnost, o kterou doopravdy stojí.
STÁHNOUT ČÍST
První díl seriálu Ulice - 5. 9. 2005 | Nova 25: První díly ...
První pražská defenestrace je událost z neděle 30. července 1419, kdy byli protihusitští novoměstští radní zabiti svržením z okna radnice. Událost je považována za počátek husitských válek.. Účastníci se nejprve shromáždili v chrámu Panny Marie Sněžné, kde kázal kněz a pozdější vůdce pražských radikálů Jan Želivský.
První světová válka - Wikipedie
Ulice je český televizní seriál, vysílaný od roku 2005 na TV Nova. Jedná se o první a dosud jediný český denní nekonečný seriál, spadající do žánru mýdlové opery. Nejedná se o pilotní epizodu, ale o první regulérní díl. Přehledný speciál k 25 letům TV Nova a další informace k její historii najdete na webu Nova.cz.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY