Jezdíme s vozem VW GOLF II eBook

Fatimma.cz Jezdíme s vozem VW GOLF II Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jezdíme s vozem VW GOLF II! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jezdíme s vozem VW GOLF II a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Jezdíme s vozem VW GOLF II.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,71 MB

ISBN: 8072320831

POPIS
Příručky z řady "Jezdíme s vozem..." se zabývají obsluhou, ovládáním a základní údržbou jednotlivých typů osobních automobilů a jsou určeny jak pro úplné laiky a začátečníky, tak pro zkušené řidiče.Náplň každé knihy je sestavena na základě nejpřesnějších a nejúplnějších informací, které jsou u nás o daném vozidle k dispozici.Knihy obsahují množství detailních fotografií a velice názorně a srozumitelně popisují všechny úkony týkající se zacházení s vozidlem od nastavování sedaček, zapínání bezpečnostních pásů, přes funkci všech ovladačů, výměnu žárovek, pojistek a zapalovacích svíček až po doporučení týkající se výměny oleje, chladicí kapaliny, údržby baterie, pneumatik, atd. atd. U každé problematiky jsou uvedena výrazná upozornění a doporučení s ohledem na rizika zranění a bezpečnost provozu vozidla.Důležitou součástí každé knihy jsou tabulky s množstvím technických údajů.
STÁHNOUT ČÍST
Kateřina Palajová - VW Golf II - V. Race Cars Show 2019 ...
P: Knihu Jezdíme s vozem VW Golf II - F. Řehout - [11.5. 2020] Prodám novou knihu: Jezdíme s vozem Volkswagen Golf II od autora František Řehout, kniha pojednává o obsluze a jízdě s tímto autem nikoli o opravách je to spíš dobrý doplněk za okno tohoto youngtimera.
Lubomír Loubal - VW Golf 4 TDI - II. Vírské serpentiny ...
kniha (manuál) Jezdíme s vozem VW Golf II Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY