Marketingová komunikace eBook

Fatimma.cz Marketingová komunikace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Marketingová komunikace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Marketingová komunikace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Marketingová komunikace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,37 MB

ISBN: 9788024735412

POPIS
Kniha komplexně a čtivě seznamuje s nástroji marketingové komunikace a jejich aplikacemi na našem trhu. Srozumitelný text je doplněn mnoha příklady z české a částečně i slovenské praxe. Po seznámení s modelem marketingové komunikace a problematikou komunikačního plánování se dozvíte vše podstatné o funkcích a praktickém využití jednotlivých prvků komunikačního mixu. Po přečtení knihy byste měli umět stanovit správné komunikační cíle, zvolit odpovídající komunikační strategii a vybrat vhodné komunikační nástroje. Kniha se od zahraničních publikací, které jsou dostupné v ČR a SR, odlišuje příklady výhradně z domácích podmínek. Na rozdíl od jiných publikací poskytuje komplexní a konzistentní náhled na danou problematiku, nikoliv jen dílčí aspekty marketingové komunikace. Velkou předností knihy je také to, že se na ní podílelo množství expertů z marketingové praxe.
STÁHNOUT ČÍST
Marketingová komunikace
Marketingová komunikace je termín používaný pro aktivity, zabývající se komunikací se subjekty trhu v komer ční i nekomer ční rovin ě, pomocí marketingových prost ředk ů. Podle autor ů Davida Pictona a Amandy Broderick je marketingová komunikace: „Komunikace
Marketingová komunikace | Knihy.ABZ.cz
Marketingová komunikace zahrnuje veškerou komunikaci od firmy směrem k současným nebo potenciálním zákazníkům.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY