Radost v kuchyni eBook

Fatimma.cz Radost v kuchyni Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Radost v kuchyni! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Radost v kuchyni a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Radost v kuchyni.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,14 MB

ISBN: 9788024901589

POPIS
Autor se zabývá výživou, jejím působením na náš zdravotní a psychický stav a humorným způsobem podává důležité informace o zdravé skladbě jídelníčku. Jeho recepty mohou vyzkoušet milovníci polévek, masa, brambor, luštěnin i "zrní". Inspirující jsou dobroty z jedné pánve či různé placky a placičky. Zdravou výživu korunuje pár báječných "diet". S touto zábavnou kuchařkou je vaření hrou a opravdovým tvořením. Dokažte své rodině, že chutné jídlo může být i zdravé.
STÁHNOUT ČÍST
Kvalitní Česká Výroba Nejen Kuchyní V Plzni
El v kuchyni - Hodonín, Jihomoravký Kraj, Czech Republic - Rated 5 based on 6 Reviews "Krásné na pohled a vymazlená chuť do posledního detailu :)"
Radost v kuchyni levně | Mobilmania zboží
Vaření v naší kuchyni je radost. zobrazit kuchyně Obývací stěny Obývací stěny Excel. Bezkonkurenční nabídka prvků, záleží jen na vaší fantazii. Moderní design. Nábytek, se kterým vám bude dobře. zobrazit obývací stěny Ložnice Ložnice Excel, Maxim ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY