Ostrov Entry eBook

Fatimma.cz Ostrov Entry Image

INFORMACE

Hledáte knihu Ostrov Entry? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Peter May? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Ostrov Entry.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,75 MB

ISBN: 9788074915307

POPIS
Detektivní román od autora trilogie z ostrova Lewis.Když detektiv Sime Mackenzie nastupuje na palubu letadla, ani se neohlédne. Cesta na ostrov Entry pro něj představuje šanci, jak utéct hořké směsi osamělosti a lítosti svého dosavadního života ve městě.Z montrealského letiště odjíždí jako součást osmičlenného vyšetřovacího týmu, směřujícího do Zálivu svatého Vavřince. Pouhé dva kilometry široký a tři kilometry dlouhý ostrov Entry je domovem asi sto třiceti obyvatel — a ten nejbohatší z nich byl právě nalezen ve svém domě zavražděný.Vyšetřování se zdá být pouhou formalitou. Důkazy nasvědčují vraždě ze žárlivosti, kterou má na svědomí pomstychtivá manželka. Ale vyšetřování Simovi zamotá hlavu poté, co se s hlavní podezřelou střetne tváří v tvář. Je si jistý, že ji zná — a to i přesto, že se nikdy nepotkali.Pronásledován tímto pocitem se potácí mezi nespavostí a podivnými sny o dávné minulosti na skotském ostrově vzdáleném tři tisíce mil. Sny, v nichž vdova hraje hlavní roli. Navzdory důkazům o její vině je přesvedčen o tom, že vraždu nespáchala. Jeho posedlost ho vede ke konfliktu mezi profesní povinností, kterou musí splnit, a vlastním osudem, jenž ho čeká.
STÁHNOUT ČÍST
Ostrov Entry — iKiosek
OneHotBook CD-Ostrov Entry - Peter May, Jiří Dvořák . Autor se vrací k atmosféře trilogie Lewis v příběhu o vraždě ve skotské komunitě na kanadském ostrově, jehož minulost souvisí s ostudnou kapitolou britské historie zvanou Vyklízení Vysočiny.Když detektiv Sime Mackenzie nastupuje na palubu letadla, ani se neohlédne.
Audiokniha Ostrov Entry - naposlech.cz
Ostrov Entry Download 299,- Kč CD 329,- Kč Autor se vrací k atmosféře trilogie Lewis v příběhu o vraždě ve skotské komunitě na kanadském ostrově, jehož minulost souvisí s ostudnou kapitolou britské historie zvanou Vyklízení Vysočiny .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY