Portugalskou cestou do Santiaga de Compostela eBook

Fatimma.cz Portugalskou cestou do Santiaga de Compostela Image

INFORMACE

Portugalskou cestou do Santiaga de Compostela je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Alena Bímová. Přečtěte si s námi knihu Portugalskou cestou do Santiaga de Compostela na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Portugalskou cestou do Santiaga de Compostela.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,73 MB

ISBN: 9788086057996

POPIS
Cestovní deník Portugalské cesty z Porta do Santiaga de Compostela, kterou autorka vykonala v roce 2012 se svých synem Jaroslavem.Putování do Santiaga de Compostela se v posledních letech stalo masovou záležitostí, zejména v letní sezóně, kdy poutnické noclehárny na hlavní Francouzské cestě praskají ve švech. Autorka tuto cestu už před časem prošla s manželem. Umínili si tehdy, že se na pouť vypraví ještě jednou z portugalského města Porta. Manžel však zemřel a autorka pak - po své sedmdesátce - společný projekt uskutečnila se svým synem. Portugalská cesta je méně frekventovaná než Francouzská cesta. Autorka vedle svých zážitků a dojmů vypisuje i řadu cenných informací pro poutníky, např. seznam nocleháren na cestě.
STÁHNOUT ČÍST
Portugalskou cestou do Santiaga de Compostela | Dumknihy ...
Santiago de Compostela portugalskou cestou není cestovním průvodcem v pravém slova smyslu. Nenajdete v něm profily ani trasy jednotlivých etap, na to dnes stačí aplikace v mobilu, ale všechno ostatní zde najdete zcela spolehlivě. Jak se připravit, jak se vybavit, co dobrého a_jak si objednat. ... Pouť do Santiaga de Compostela.
Kniha Portugalskou cestou do Santiaga de Compostela ...
Cestovní deník Portugalské cesty z Porta do Santiaga de Compostela, kterou autorka vykonala v roce 2012 se svých synem Jaroslavem. Putování do Santiaga de Compostela se v posledních letech stalo masovou záležitostí, zejména v letní sezóně, kdy poutnické noclehárny na hlavní Francouzské cestě praskají ve švech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY