Počítáme s pastelkou eBook

Fatimma.cz Počítáme s pastelkou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Počítáme s pastelkou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Počítáme s pastelkou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Počítáme s pastelkou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,31 MB

ISBN: 8073671654

POPIS
Blok 40 listů zaměřených na přípravu k počítání. Hravou formou se děti učí vnímat a rozlišovat různý počet, naučí se základní číslice a ujasní si geometické tvary. Při kreslení a zábavném zpracování jednotlivých námětů využívají čísla a zcela samozřejmě začnou používat jednoduché počítání - od počítání několika bodů nebo obrázků ke sčítání do deseti. Obtížnost se postupně zvyšuje a posledních několik listů využívá i odčítání a dvojmístná čísla.
STÁHNOUT ČÍST
Počítáme s pastelkou - brožovaná vazba, český jazyk ...
Při práci s Pastelkou počítáme s Vaší aktivní spoluúčastí. Rodiče a prarodiče, užívejte si společně s dětmi RADOST ze smysluplně prožitého volného času. Tyto chvíle se už nikdy v budoucnu nemohou zopakovat. Nelitujte času, který věnujete svým dětem. Je to ta nejlepší investice.
Hela Woernle | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Pro děti od 5 do 7 let Blok 40 listů zaměřených na přípravu k počítání. Hravou formou se děti učí vnímat a rozlišovat různý počet, naučí se základní číslice a ujasní si geometrické tvary. Při kreslení a zábavném zpracování jednotlivých námětů využívají čísla a zcela samozřejmě začnou používat jednoduché počítání - od počítání několika ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY