Princezna Kate a její styl eBook

Fatimma.cz Princezna Kate a její styl Image

INFORMACE

Hledáte knihu Princezna Kate a její styl? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Caroline Jonesová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Princezna Kate a její styl.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,91 MB

ISBN: 9788024922768

POPIS
Vévodkyně Kate se stala jednou z největších ikon módy. Průvodce jejím šatníkem, doplňky, účesy a make-upem ukazuje přirozený půvab a eleganci mladé ženy. Seznámíte se detailně se 40 outfity od sportovních oděvů po velké večerní, jak šel čas od studentských dob přes svatbu až po roli královské manželky. Kniha obsahuje praktické tipy pro každý rozpočet. Poradí, jak vybrat sako stejně dokonalé jako Kateino, nebo jak správně nosit tělové lodičky na podpatku. V knize najdete vše, co potřebujete, abyste držely krok s nejstylovější Britkou současnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Princezna Kate a její styl / Nejlevnější knihy
Jonesová Caroline: Princezna Kate a její styl Kniha. Vévodkyně Kate se stala jednou z největších ikon módy. Průvodce jejím šatníkem, doplňky, účesy a make-upem ukazuje přirozený půvab a eleganci mladé ženy..
Královské značky: Princezna Kate a její syn George udávají ...
Její bezprostřednost a přirozenost musí okouzlit každého. Vévodkyně má před sebou ale rok plný změn. Na jaře by měla nastoupit do školky dcera princezna Charlotte (2), v dubnu by měla porodit dalšího královského potomka a v květu manžele čeká svatba prince Harryho (33) s Meghan Markle (36).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY