Vztahy a nástrahy ve školní třídě eBook

Fatimma.cz Vztahy a nástrahy ve školní třídě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vztahy a nástrahy ve školní třídě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vztahy a nástrahy ve školní třídě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Vztahy a nástrahy ve školní třídě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,82 MB

ISBN: 9788074963919

POPIS
Začlenění a akceptace žáků s SVP v rámci školní třídy s sebou může přinášet různá, často těžko předvídatelná úskalí. Úspěšné začlenění těchto žáků je pravděpodobnější, pokud učitel při výchovně-vzdělávacím procesu nepodceňuje práci se skupinou, její dynamikou a vztahovou rovinou. Této problematice je věnována i naše publikace, která se věnuje třídě jako sociální skupině s akcentem na začlenění žáků s SVP, žáků se sociálním či kulturním znevýhodněním a s tím souvisejícím problémem prevence rasismu a xenofobie.
STÁHNOUT ČÍST
Vztahy a nástrahy ve školní třídě - Logopedie VENDY
Hledáte Vztahy a nástrahy ve školní třídě od Ženatová Zdenka? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
Jak na vztahy ve třídě očima třídního učitele | Raabe.cz
312 Kč Vztahy a nástrahy ve školní třídě - Ženatová Zdenkas SVP v rámci školní třídy s sebou může přinášet různá, často těžko předvídatelná úskalí. Úspěšné začlenění těchto žáků je pravděpodobnější, pokud učitel při výchovně-vzdělávacím procesu nepodceňuje práci se skupinou, její dynamikou a vztahovou rovinou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY